Ärevushäire ja sellega kaasnevad foobiad 31.08.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen ärevushäirete/paanikahoogudega vaevlenud juba 15 eluaastast saati. AD-sid kasutanud selle aja jooksul umbes 3 korda ja ei rohkem kui aasta korraga. Nüüd miks ma tegelt kirjutan.. Meeldis teie kommentaar kellegi küsimusele, et ärevust saab väga hästi ravida ilma, et peaks võtma AD-sid. Olen saanud neist lahti ja väga pikaks ajaks muude viisidega, kuid ma ei tea mida ma selleks tegin. Võibolla rohekm und, trenni ja paremat toitumist. Hetkel on nad millegipärast tagasi ning perearstil sai villand ja kirjutas välja rohid. Täna võtsin esimese tableti ning nagu ikka öeldakse, tegi asja palju hullemaks. Minupoolne soov oleks teie juurde konsultatsioonile tulla, kas haigekassa alusel või tasuline, vahet ei ole. Mida kiiremini, seda parem.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Helistage 05.09. (esmaspäev) kell 10+ ja siis täpsustame ajaaugu võimalusi järgnevateks päevadeks.
tel 56 463 830
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet