tere,olen joodik nagu mu naine ütleb 20.09.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mida või kuhu ma peaksin pöörduma,et abi saada.naine tahab lahku minna aga mina tahaks temaga koos jätkata.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Otsuse peab igamees ise vastu võtma.
2) Märk, mis seda meenutab kodus, tööl jm nähtavas kohas ja silma all (rist seinal - nagu ennemuiste tehti). Endale arusaadav seos tekitada.
3) Veepudel käepärast ja kui "neelumõtted", siis väike veelonks (mehed ütlevad, et petan veega ära selle viinakuradi).
4) Topsivendadest esialge eemale hoida, kohtumisel öelda, et hommikul hommikul pool ämbrit jõin ja täna ei istu - jääb ära! Muideks, ma enam ei joo alates " " ....st mitte üks tilk!
5) Apteegi vabamüügist saab und soodustavaid vabamügi ravimeid - neid soovitan.
6) Töölt sirgjoonel koju ja kodutöid teha - töö tegi ahvist inimese, eks ta suudab alkohoolikut ka inimeseks teha.
7) Ei Tilkagi - Absoluutne alko-null, ka mitte lonksugi õlut! ... Peta veelonksuga ära.
8) Tegijad mehed on päevapealt loobunud ja juba 15, mõned 20+ aastat "kuival" olnud - ja elus, rõõmsalt elus!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet