Kogumishaigus 15.08.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

40a naine on oma suhted rikkunud perega oma kogumishaiguse pärast. Kahjuks see tähendab ka mitte koristamist. Kogu 3toaline elamine on asju täis ja korralagedus. Mure on veel selles, et naisel kasvad 2a laps ja kohekohe on sündimas uus. Korralagedus tähendab,et põranda peal ei ole vaba pinda ning asjad hunnikutes. Keskkond on väikelastele kõlbmatu. Meest naisel ei ole. Kuidas seda inimest aidata?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kutsuge perearst koduvisiidile - lapseootel ema ikkagi. Kaasake ka elukohajärgne sotsiaaltöötaja, et sellistesse tingimustesse uus ilmakodanik tulemas!
Ja nende abiga saab organiseerida (vajadusel) inimese psühhiaatri vastuvõtule ja ravile.
Selle info põhjal see naine vajab psühhiaatrilist abi, Laste turva-olukorrast rääkimata.
Kannatlikkust tegutsemisel!
Jüri O.-M. Ennet