Kas ma hakkan hulluks minema? 02.11.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on selline mure et viimasel ajal olen ma pidevalt närviline ja mul on koguaeg tunne et keegi jälgib mind ja see on kohutav, ma ei tea mida teha.Ma kardan kohutavalt.Ma olen pidevalt väga ärevil iga asja peale.Ma kuulen igasuguseid hääli kui ma vaikuses üksi olen ja see hirmutab..kas ma hakkan hulluks minema? Mida teha? Palun aidake mind.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi sellest kohe emale (isale, kellega koos oled) ja minge homme psühhiaatri vastuvõtule. Valvearst võtab samal päeval vastu, saad head rohtu ja nendest hirmudest-murest lahti.
Mine kohe ja räägi! Üheskoos saab asi ruttu õige lahendi.
Oled tubli!
Jüri O.-M. Ennet