paremal käel veenidest nr8? 17.09.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Kirjutan oma loo. Kas hakkan hulluks minema või tõesti on 22.09.07 minu surma kuupäev?
Laupäeva hommikul 15.09.07 äratab mind laps (elame lapsega kahekesi) ja ütleb, et emme vaata mis sul käe peal on. Vaatan ja parema käe siseküljel alates küünarnukist on suur punane õhetav ruut, mille keskel on veenidest sinine nr 8. Mida see tähendab? Kaheksa ülevalt mõlemist otsast olid lisaks veel lahtised sarved. Õhtul kui läksime dušši alla siis peale pesu märk kadus. Aga siis... Laps läks magama, mina vaatasin telekat ja lõpetasin 1.35 öösel. Panen teleka kinni ja kuulen, et keegi koputab rõduuksele, loen 7 - kolm aeglast ja neli kiiremat koputust. Mõtlen, et ei saa olla võimalik. Vaikus. Lähen aknale lähemale ja uuesti sama moodi kolm aeglast ja neli kiiret koputust. Kui lõpuks akna juurde läksin ei olnud muidugi kedagi rõdul ja tuul polnud ka tugev. Kõik oli vaikne ja rohkem midagi ei juhtunud. Nägin, et rõdukapi uks oli lahti ja see kopsiski mulle vastu rõduust. Aga kuidas ja miks ainult kaks korda ? Ja mõlemad korrad ühtemoodi? Kas mulle antakse teistpoolt märku, et minu aeg on tulnud ja et minu lõpp saabub 22.09.07? Või hakkan ma tõesti hulluks minema? Midagi ju toimub. Oleks see kõik unes, ma ei muretseks, aga see kõik on ilmsi ja mitte mina üksi ju seda ei näe. Mida teie asjast arvate? Olen tõsiselt paanikas, ei suuda magada ja kardan ... Jään ootama teie vastust!
Lugupidamisega,
Siret.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teile antakse loomulikult märku - õigel ajal magama, päevarežiim korda. See öine TV vaatamine on Lapsele halvaks eeskujuks, Teie närvidest rääkimata.
Lapsega rohkem koos väljas jalutada, rahustavad teed juua. Minu harjutus ja/või muud kehalised tegemised. Vajadusel on psühhiaatri vastuvõtt veel varuks.
Igast murest saab üle!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Valu - kas tuli stressist?

Tere, arst!

Mul on veel mure. Tahan küsida, ehk teate hästi.
2 aastat tagasi minul paremal käel tunne nõgese kõrvetuse moodi, arvasite, et see tuli stressist.
1 aasta tagasi tekkis ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Milline on töö iseloom, siit siis sundasenditega või ülekoormusega seotud valu? Närvipõletikust tingitud valude võimalus. Valud võivad ka kiirguda mujalt sinna piirkonda. Käe-õla ja peavalud ei pruugi ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: