Ärevus?või hakkan surema? 19.09.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!olen teile juba kirjutanud!
Ärevuse hood on läinud hullemaks ja unetis tapab,tekib hirm vaikselt une ees.hirm pidevalt sees uue hoo järgi.horm minna hulluks on kõoge suurem kõik võtab elurõõmu ära.olen imetav ema!palun aidake ,kas peaksin haiglasse pöörduma?pidevalt mõted peas et minuga on modagi hullu viga.ravimeid ei tarbi hetkel veel.kõigepealt sooviks und tagasi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Melatoniin apteegi vabamüügist - organismile omane ja sobib.
Soojad joogid (eelkõige neelamine) rahustab.
Jalutused ja lõõgastushetked - suureks kasuks.
vt varasemaid ja sobilikke soovitusi siis rakendada.
Harjutamine kõrvaldab pinged ja ärevuse ning sellest põhjustatud hirmud.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet