Nagu teisest universumist 02.07.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, ma ei tea, kas Te mäletate veel, aga ma olin see tüdruk, kes kirjutas oma suurest depressioonist, mitte läbi saamisest vanaemaga, probleemidest koolis jms.

Ma kirjutasin oma mitu pikka kirja, kuna Te palusite edasi mul kirjutada. Te andsite nõu, mille pärast ma tahaksingi Teid tänada. Ma olen teid kuulda võtnud. Samas mu interneti psühholoog jäi vahepeal nii toppama, et oligi ainult Teile loota.

Nüüd ma olen peaaegu väga õnnelik. Lõpetasin kooli hästi, eksamitega olen enam-vähem rahul. Järgmine aasta lähen juba vana kooli. Seal saan oma lemmikut õppida: Filosoofiat. See on mulle väga südamelähedane.
Emaga saan ma, võib öelda, et isegi hästi läbi. Suuri tülisid pole olnud. Ennastki olen kokku võtnud ja rohkem teda aitama hakkanud. Tekkinud on ka noormees. Sõpradega on nii lood, et on alles ainult kõige paremad, aga hetkel on nad üle Eesti laiali. Kuid mulle piisab teadmine, et nad on olemas :)
Varsti kavatsen tööle minna ja raha teenida endale.
Enesetunne on parem ja elavam. Olen saanud juba tasapisi usu endasse. Olen suutnud uskuma hakkata, et ka mina saan hakkama erinevate asjadega ja et ma olen suuteline midagi saavutama.
Iga päev kordan endale: Mul olen mina, me saame hakkama. :D

Seega, aitäh Teile kõige eest!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jaanipäeval kirjutasin Sulle kirja, aga millegipärast see aadress ei töötanud - ju siis pidi nii olema.
Mul on väga meeldiv teada saada, et Sinu asjad hakkavad laabuma, aga eks ta nii loomulik ka on. Minul on Sinusse suur usk ja olen kindel, et oma kõrged eesmärgid saad kätte ja peamine - oled seda eesmärgirada sammudes Õnnelik.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet