Teisest Universumist 29.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Isast pole ma midagi rääkinud, sest mul pole ega pole kunagi olnud isa. Keegi ka ei tea, kes ta on. Seega olen terve elu elanud vanaemaga (no vennaga ka, aga ta nüüd suur) kes on ema, isa, vanaisa, vanaema eest.

Aitäh näpunäidete eest, üritan neid tasapisi ka rakendada. :)

Vastuvõtu asjus, nagu ma eelnevalt mainisin, siis mul on raskusi kodukohta abi saamiseks pöörduda, siis mis veel rääkida Tallinast, mis asub 2 tunni kaugusel, kuigi oleksin vaimustatud, kui saaksin abi teilt näost näkku. Aga jah, eks see jääb praegu kahjuks ära. Kuna võimalused ka puuduvad (rahalised) :))

Mu ema (ehk vanaema) tuli ideele, et mul tuleks õhkkonda vahetada, et tema koliks ära ja annaks mind oma vanema venna ja ta tüdruku kasvatada, ma keeldusin, samal ajal hakkasid pisaradki voolama, kuna ma ei andestaks endale eales, kui läheksin kellegi teisele kasvatada, kuna siis on mul sellie tunne, nagu ütleksin oma emast lahti...ja ma tean, et temagi seda ei tahaks tegelikult.
See õnneenergia asi, ma nagu peaksin iseenesest õnnelik inimene olema, nagu kõik väidavad, aga selline tunne, et ma hoopis olen ise üks suur õnnetus.
Mul närvid nii läbi, et jalg lausa tõmbleb kogu aeg. Ma tahtsin küsida veel, et kui ma närvi või natukenegi vihaseks läheb, siis hakkan higistama ja hakkab väga palav ja hingamine raskeneb (kuigi ma olen väga peen tüdruk, keha on täiesti proportsioonis), et mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olen sinu iseseisvusest ja asjalikkusest vaimustunud.
Kuna elad Tallinnast kaugel, siis saada mulle oma e-tuvi aadress ja ka tel.
Mina liigun aegajalt mitmes suunas Eestimaal ning ehk annab see kohtumine ikkagi tekitada.
Minu e-tuvi:
ennetom@solo.ee
tel 56 463 830

Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet