Probleemid alkoholiga 12.12.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Selline küsimus, et leian, et mul on alkoholiga probleeme ja tahaksin täiesti mitte tarbida enam, aga ei taha ampulli ka samas panna...et kas aitaks miski muu ka? Ilma et ma peaksin palju raha välja käima?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alkohol maksab, autoremont (loe terviseremont) maksab ja alati päris korda enam ei saagi.
Lapse ja abikaasa nimel päevapealt maha jätta ja ongi OK (Olen Kaine!). Kui alkohol lapsest tähtsam, siis edasi juua, põhjani ja ...

Karskeks ei saa teised teha, arst saab liigseid pingeid mõne rohuga leevendada, uus eluviis tuleb endal paika panna ja seda siis ka ise rakendada.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet