psühholoogiline abi 20.07.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Otsin head psühholoogi,psühhiaatrit,ma isegi ei tea,kumba vaja oleks. Probleemid alkoholiga,pidev depressioon,suitsidaalsus.
Korra (2.a.tagasi)olen abi otsinud ja valusalt kõrvetada saanud,psühholoog ei teinud ühel päeval enam ust lahti ja ei võtnud mu kõnesid vastu ja seda keset raviprotsessi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alustage alkoholismi raviga, kõrvaldage depressioon. Esimene käik olgu seega psühhiaatri või narkoloogi juurde. Psühholoogiline abi tuleb vajadusel hiljem.
Ja seekord ärge ennast kõrvetage!
Täitke korralikult soovitused, olge järjekindel, ise aktiivne.
Mitte tohter ei tee Teid terveks vaid Teie ise - järgides saadud juhiseid.
Tegudele!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet