Ärevus, uneprobleemid 27.02.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu praegune mure on see, et ma ei jää Stilnoxiga magama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöö raviarstiga.
Seroxat ja Coaxil on AD-d, miks neid mõlemaid? Raviarst selgitagu.
Xanax olgu vaid esmaabivahend ja regulaarseks tarvitamiseks ei sobi.
Stilnox on hea, aga ka seda võetakse vaid lühiaegselt, kuni suudab inimene oma elukorraldust ja eluviisi muuta.
On head und soodustavad ja AD toimega rohud olemas. Rohust-tabletist üksi ei piisa. Harjutused. Uus hoiak ("uued prillid"). vt. varasemaid soovitusi e-kliinikust, vt. minu raamatust "Väljavalitu" ptk. 16. ja siis Tervisemaja soovitusi.
Tabletid on ajutised, harjutused püsivamad, uus hoiak-eluviis kindlasti püsivalt vajalik!
Harjutamine teeb meistriks!
Jüri O.-M. Ennet