Uneprobleemid ja nende võimalik seos sõltuvusega 06.07.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Terivist! Nimelt on tekkinud mul tõsised uneprobleemid ja ma kahtlustan selles ühte sõltuvust, mis mul on. Nimelt olen ma alati võtnud öösel ennem magama minemist (kuigi ka tihti päeval) üle tooside kaupa palderjani rahusteid. Kui muidu võin võtta ma 2 tabletti korraga ja sellist annust 3 korda päevas, siis ennem magama minemist kui ka päeval, olen võtnud ma 5-9 tabletti korraga. Aga nüüd on mul tekkinud vist öösel ennem magama minemist võttes neid uneprobleemid, mis lihtsalt on piinavad.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jutt õige - taletist sõltuvus.
Psühhiaatri jutule - üheskoos saate probleemile lahenduse.
Organism on tervik - iga tera tervise tugevdamise varasalve on kasuks.
vt minu varasemaid soovitusi: uni, psühhoregulatsioon, minu palve esimene samm jt
Kas ema teab, et sellistes kogustes tablette võtad? Räägi talle.
Harjuta ja saad probleemist jagu.
Jüri O.-M. Ennet