Vanuri hooldamine 26.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida teha, kui vanur ei vastuta oma tegute eest ja tahab kodust ära joosta, kujutab asju, mida pole, peidab asju, siis ei mäleta kuhu pani?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater annab arstirohtu. Juriidiliste asjade lahendamine vajab eestkoste seadmist (see käib tsiviilkohtu kaudu). Muud terviseprobleemid: haiglas või hooldushaiglas või hooldekodus (kui kodus toime ei tule).
Kohe psühhiaatri jutule.
Jüri O.-M. Ennet