Poja kaotus - kuidas endaga hakkama saada? 22.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kaotasin 6 kuud tagasi poja. Ma ootan teda iga päev koju, ta tuleb ju. Paar korda olen näinud, kuidas meil kodus jookseb väike kassipoeg. Kassipoega meil ei ole...Kui mõtlen pojale, tulevad külmavärinad...Ma hakkan vist segamini minema. Hakkan, ma olengi juba. Hakkan ära väsima sellest ootamisest. Aidake.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule - valvearst võtab kohe samal päeval vastu. Saate veidi rahustavat rohtu pingete alandamiseks ja nende "nägemuste" vältimiseks.
Valvearst-psühhiaater aitab.
Muud asjad vajavad aega, aega...
Kohe arsti jutule,
Jüri O.-M. Ennet