Unustamine 07.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma unustan asju. Igakord unustan, vahel keegi ütleb midagi, möödub väike hetk, läheb meelest ära. Suhtlen kellegagi, järgmine päev ei mäleta, millest, see ununeb. Miks?:S

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tähelepanu ja mälu annab treenida ja tuleb harjutada. Korralik õppimine on selleks teeks. Korralik puhkus (öösel eriti ja puhkehetk ka päeval) on väga oluline. Minu Palve-Meditatsiooniharjutus (esimene samm) on vajalik.
Mälu on hästi treenitav!
Jüri O.-M. Ennet