Anonüümne psühholoog 29.04.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Sooviks teada saada, kas Tallinnas on anonüümseid psühholooge, kes mitte ainult kirjutavad sulle retsepte, vaid tegelevad ja kuulavad sind, raha eest muidugi?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ikka on, ka Tallinnas on. Internetis nad "ripuvad" ja infotelefoni kaudu on ka neid võimalik üles leida.
Suur abi on oma mure-probleemi rääkimisest oma Emale. Emaga olgu usalduslik vahekord ja sellest saab suurt abi. (Kuid mõnikord, kahjuks, see ema-liin ei tööta).
Kes otsib, see leiab abi. Saades juhiseid tuleb neid ka igapäevaelus rakendada, ellu viia. Teadmised-tarkuseterad ongi selleks, et neid elus rakendada.
Kõike head soovides,
Jüri O.-M. Ennet