Anonüümset nõustamist? 21.04.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Kas Teilt on võimalik saada nõustamist selliselt, et kirja ja vastust sellele siia leheküljele avalikuks lugemiseks ei postitata? Või tasulist nõustamist e-maili kaudu?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Küsija jääb anonüümseks, vastus on anonüümne, seda keegi ei reklaami.
Kirjutage julgelt probleemist, nimesid nimetada ei ole vaja.

Mul on haiglatöö, ambulatoorseid vastuvõtte käesolevalt ei tee.
Parimate soovidega
Jüri O.-M. Ennet