Kust abi saada? 06.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Dr. J. Ennet

Kunagi rääkisin Teile oma murest sõjaväest, vahepeal hakkas asi positiivselt sujuma, kuid nüüd on asi sootuks eelmisest korrast hullemaks läinud. Küsiksin siis, et kas nädalavahtusti oleks võimaliks ka ennast kusagile registreerida või siis valvearsti jutule tulla. Võib olla olen valesti aru saanud, aga Tallinna Psühhiaatriakliinik on nädalavahetusti kinni ja reedel lõpetavad töö kella 6-st ära, et mure seisneb selles, et kuhu saaks nädalavahetusel erakorralisele vastuvõtule minna ?

Ette tänades !

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õige, valvearst võtab tööpäeviti kella 18.00-ni. Laupäeval ja pühapäeval saab abi Seewaldi Haigla valvetoast.
Ikkagi võtta ühendust sõdalaste tohtriga, nemad saavad ka uuringutele või siis ravile vajadusel saata. Nädalavahetustel võib jutule saada ka mõne era-psühhiaatriga.
Parimat,
Jüri O.-M. Ennet