Tahaks kõigile süstida positiivsust. 18.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minul ei ole teile esitada küsimust, vaid oma toktorile ja teie harjutustele öelda üks suur aitäh.10 kuud tagasi olin langenud masendusse, tuntsin inimeste vastu vastikust, ei suutnud lapsi kasvatada enam, töö käis vastu no apsoluutselt kõik oli halb.Iga päev nutsin, oli hirm kuhugi minna kõike vaatasin mustas valguses. Kellegile ma ei julgenud rääkida, hoitsin endasse aga kuna tuntsin ühelpäeval, et ma ei suuda isegi kodus nuga kätte võtta, siis sellest hetkest teatsin pean kellegi poole pöörduma ja esimene , kellega ma rääkisin oli vennanaine, keda ma tõesti usaldasin ja kes minust aru sai ja palus mul pöörduda psühhiaatria poole, sedama tegin.Arsti määras mulle ravi Zoloft .Nii ma neid tarbisin 8 kuud kokku ja nüüd võin öelda, et sellisest masendusest ise on raske välja tulla ja ravimid ja siit tehtud harjutused aitasid mul iseendaks tagasi saada.Nüüd ei ole ma enam neid tarbinud 2 kuud ja võin öelda, et ilus ilm, oma hoov mida kaunistan, käin trennis, kodus õhtuti rattaga või rullikatega sõitmine ja minu 2 last on minu elu see nagu enne.Tahan öelda kõigile, et ärge kartke pöörduda arstile, kes saab teid aidata ja kindlasti uskuge endasse ja positiivselt tegutsedes jõuate kõik iseenda minasse tagasi.Ärge kartke teha harjutusi ja tarbida tablette ei jää te ühti sõltuvusse, kui arsti nõuannete kohaselt tegutsete.Teile kallid dr.Ennet ja Noorkõiv soovin aga ilusta kevadet-suve ja kindlasti vähem patsiente.Päikest kõigile.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tänud ja elurõõmu edasiseks,
Jüri O.-M. Ennet