Väga segane lugu 12.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma hästi ei jõua seda pinget enam kannatada. Osa on tõsi, osa on lavastus. Millega see kõik peaks lõppema? Ta tuleb siia või? Mida on tõesti raske uskuda. Kogu see asi jääb natuke segaseks, aga ta võiks siia tulla küll. Mis näo ma pean nüüd tegema või kuidas olema?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis näo ma pean nüüd tegema või kuidas olema?
Kuldreegel - loomulik olema.
Kui segadusest endas või selle ümber ise jagu ei saa, siis on kasuks konsulteerida asjatundjaga või siis kõrvalseisja abil olukorda vaagida.
Üldlõõgastavad võtted on KÕIGILE kasulikud.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet