sõltuvus 08.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen pikemat aega juba võttnud extasy-t ,ühe korra oleksin otsad andnud ja nüüd sooviksin sellest pahest lahti saada.Mida ma pean tegema?Mul on sest valetamisest ja varjamisest juba kõrini.Aidake.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lapsed saavad abi ja ravi Lastehaiglast Mustamäel, seal selle ala spetsialistid. Noorukid saavad abi Psühhiaatriakliiniku Lastedispanserist (Paldiski mnt 52, Tallinn), abi saab ka Wismari Haiglast Tallinnas.
Sportlik tegevus ja korralik puhkus aitab sellest tõvest kiiremini jagu saada. Koos sõpradega ja üheskoos on ka lihtsam. Isa-Ema (kui nad mõistlikud ja toetavad on) kaasamine on ka suureks abiks.
Tegutseda ja kohe.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet