Nokk kinni,saba lahti 01.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist dr.Ennet.Järgmine mure:5 aastat tagasi võtsin oma erialas ühe "pähkli" ette.Ja algasidki igasuguse tuluta tunnid,nädalad,kuud.Tagusin justkui peaga vastu seina.Samas pereelu oli OK.Nüüd,käesoleva aasta märtsis toimus töö koha pealt lõpuks läbimurre.Silmad avanesid ja järsku sai kõik klaariks.Asjad asetusid oma kohtadele ning saabus juubeldav tunne.Nii-sellest hetkest on mu fanatism ja energia viiekordistunud.Tegelen erialas antud küsimusega tihtilugu hommikuni.Ja väsimust justkui polekski.Lihtsalt esimest korda pärast viit aastat paigaltammumist edenevad asjad mürinal ja seitsmepenikoorma sammudega.See on kirjeldamatult hea tunne,kui su aastatepikkust eneseruunamist kroonib edu.Jah,aga nüüd on teine probleem märkamatult tekkinud.Nimelt märkamatult pole ma juba mitu kuud oma naisega seksinud.Viga annaks ju hõlpsasti parandada,aga mul on nimelt kummaline tunne-ma ei mäleta,kuidas seksimine käib.Täpsemalt siis,ma ei mäleta,kuidas erutuda ja erutunud olla.Jube asi ju!Aga naine on mul väga tore.Ei taha kuidagi talle halba.Mida teha,et sellelaadsest "amneesiast" välja tulla.Andke palun nõu.Debiilne olukord igatahes.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Süües kasvab isu, tunnetades (ka sex) tunded. Tasa-targu atra seades tuleb ka sügavkünd.
Viige ader põllu peale.
Adratera saab ka mitmete rohtudega korrigeerida (Levitra, Cialis, Viagra), kui see vajalikuks osutub.
On kevadkünni aeg!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet