närvid 27.12.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

vimasel ajal on toimunud minu elus palju halbu asju......endale märkamatult hakkasin endale igasuguseid haigusi ette kujutama ja mind tabasid paanikahood.......mul on ka enne närvidega probleeme olnud.....nüüd aga tundub vahel et ei saa hingata ja süda peksab hirmsasti......muidu tegelen aktiivselt spordiga........mõtted on otsas mida teha.......üle ka ei saa nendest hoogudest.......mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eluga kohanemine ei lähe alati libedalt. Mõnikord see karastab, aga mõnikord kutsub esile häireid. Mõned asjad elus annavad muuta, ennast saab parandada, edendada, karastada ja ka suhtumist Ilmamaa asjadesse saab muuta. Need kolm valdkonda vajavadki tähelepanu, nendega tegelemist.
Paanikahoogude kohta on soovitusi antud - vaata ja tegutse.
Konkurents eluturul vajab tervisekapitali ja seda ei saa sellise kergusega, nagu äriilma aktsiatehingud ja siseinfo kasutamine seda mõnedele võimaldavad. Kapitali on kolme liiki: tootmise ja äriga seotud, tervisega seotud (kehaline, vaimne, hingeline) ja järglastega seotud (palju lapsi ja kuidas nad suureks kasvatatud). Need kolm ja tähtsaim neist on Lapsed.
Kui üksi oma probleemidega toime ei tule, siis psühhiaater aitab.
Kui võõrvõimu ja võõrvaimu ikke all meie esivanemad toime tulid, siis tulete praegustes tingimustes toime ka Teie. Kindlasti tulete.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Sundhäire- kontrollimine

Tere!

Palun andke nõu, kelle juurde või kuhu peaks pöörduma kui kõige kontrollimine hakkab juba igapäevaelu segama? Närvid hakkavad juba üles ütlema.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Psühhiaater aitab, saatekirja vaja ei ole. Kui järjekord pikk, siis valvearst võtab samal päeval vastu.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi

Närvid

Tere! Niisis minu probleem on siis närvid. Mul on koolis palju pingeterohkeid hetki umbes 2 korda päevas. Sellepärast on mul siis vist ka närvid läbi. Ma kardan igat koolipäeva ning peale kooli olen pinges. ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Lahendid olukorra paranamiseks on mitmeid:
1) Kiida ennast ja leia enadas uusi ja uusi andekuse valdkondi. Sisenda: Olen andekas ning tubli, iga päevaga läheb mul ikka paremini ja paremini!
Loe edasi

Hirm surma ees

Olen 37 aastane naine,Kogu aeg mõtlen,et äkki on mul vähk või mõni muu haigus.Ei julge enam perearsti juurde ka minna.See jahub kogu aeg,et mine psühhiaatri juurde,sul närvid korrast ära.Tegelikult on ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Äkki enam ei "jahuks" ja läheks psühhiaatri juurde!
Napsu (ka veini) võetakse vaid siis, kui kõik korras on. Mure ja probleemide korral on vaja kaine olla ja kainelt tegutseda.
OK! Ole Kaine! ...

Loe edasi

närvid läbi

mul on oli üks sõber, kellel oli nii, et iga väiksemagi asja peale tuleb kallale ja see pole ainult minu puhul, vahest oleks äärepealt tüdrukulegi kallale tulnud ja küllalt paljudele on kallale tulnud. ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

1) Tohter saab ütelda, et millisel moel need närvid läbi on ja saab ka ravimeid soovitada.
2) Üheks olulisemaks "närvid läbi" seisundi tekitajaks on üleväsimus. Tuleb korrastada õige tööde ja puhkuste ...

Loe edasi

oleks abi vaja

Kas saaks teie vastuvõtule tulla ,mulle meeldib teie ellu suhtumine. mull alko probleemid ja vähe närvid kaa korrast ära. Ette tänades. K.K.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Dispanseri tel Seewaldi Haigemajas 697 44 44, sealtkaudu registreerimine.
Eravastuvõtt: 56 463 830 abil kokkulepe.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: