fluoxetinum 27.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere dr. Ennet!

Naistearst kirjutas yheks kuuks vàlja nycoflex 20 mg(fluoxetinum). Olen selle vòtmist edasi lykanud lootes niisama paranemisele, aga ausalt oeldes midagi muutunud pole. Kuna olen pikemat aega vàlismaal, ei saa seda siin juurde osta. Arst arvast, et 1. kuust peaks mulle piisama (kerge depressioon). Kuigi tean, et tavaliselt antidepressante vòetakse pikemat aega. Kas teie arvates on mòtet sellel kuuril?

Ette tànades,
Maria

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kuuajaline rohukuur on piisavalt hea, tehke ka muid harjutusi, soovitusi.
Kindlasti võtke.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet