Kognitiivne käitumisteraapia 08.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Sooviksin teada kus kohas toimuvad kognitiivse käitumisteraapia kursused?(Tallinnas)Põen psühhoosi ja kuuldu põhjal pidi teraapia aitama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhootiliste seisundite puhul on esma-etapil oluline neuroleptikum (arstirohi). Edasine psühhoteraapia (vajadusel ka kognitiivne) määratakse raviarsti poolt. Psühhiaatriakliinikus väga head psühholoogid olemas.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet