ärevus 06.05.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Kirjutasin paar nädalat tagasi (kood 52419). Enesetunne on juba päris hea. Kurguvalu ei ole, suudan juba pikemaid jalutuskäike teha ja isegi terve päeva aias tööd teha!
Ärevus on väiksem, nii kiiresti sellest lahti ei saa. Aga oskan juba end objektiivsemalt analüüsida. Loodan, et k-kognitiivne teraapia aitab sellest osas.

Nüüd saan aru, et ärevus on mul juba pikemat aega sees olnud. Kas Teie arvates on võimalik täielikult sellest lahti saada/ kontrolli all hoida, kui õige ravi peal on? Olen alles 34 ja ei taha kogu elu ärevuse all vaevelda.

Tervitades,

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Nüüd saan aru, et ärevus on mul juba pikemat aega sees olnud. Kas Teie arvates on võimalik täielikult sellest lahti saada..
- ON, on võimalik täielikult sellest vabaneda. Jätkake alustatud terviserada!
Igast murest saab üle!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet