pördumise aadress 10.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Öelge palun, kuhu ja kelle juurde pöörduda lapse psühhiaatriaala probleemidega? Kas seda abi maksab Haigekassa? Elame Maardus. Laps on venekeelne, õpib eesti koolis, aga selle probleemi kohta parem oleks emakeeles rääkida. Lugupidamisega, Marina

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna Psühhiaatriakliiniku Dispanseris (Paldiski mnt. 52) on lastepsühhiaatrid ja ka -psühholoogid. Selle abi maksab haigekassa (tegelikult olete oma tööga selle ise juba ammu kinni maksnud). Tohtrid valdava eesti keelt, oskavad ka vene jt. võõrkeeli. Sealt saate kindlasti abi.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet