sex 29.12.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ma kardan esimest vahekorda ja järjest harmaks lähen.ei tea.milles probleem.olen juba 25 aastnne

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Naistearst ja seksuoloog saavad aidata.
Kartusi ja esmahirme on kõigil parajal määral olnud. Kui elurada viib kokku õige inimesega, siis need hirmude probleemid taanduvad ja asjade loomulik kulg hakkab domineerima.
Casanovalik kergelennuline "õielt õiele" lendlemine ei ole ju eesmärk. Ja tema mälestusteraamatus on sellel teemal ka lugejafantaasiale vägevalt kirjanduslikku lisamaterjali juurde antud. Don Juan oma "tegudega" ei ole ju ka ideaaliks - sisu jäi ju tal tühjaks.
Tasa-targu leiate oma õige.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet