depressioon ja akadeemiline puhkus 06.04.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

soovin võtta akadeemilise puhkuse ülikoolist, kuna kannatan juba pikemat aega masenduse ja depressiooni all...ei ole veel siiamaani konsultatsioonile läinud, kuna arvasin siiani, et tulen ise toime..
nüüd leian , et koolis käimine on mõnda aega talumatu ja soovin võtta akadeemilist... perearst aga ei julenud tõendit kirjutada, kuna arvas, et see pole tema pärusmaa....siit küsimus, kas peaksin pöörduma tõendi küsimuses psühholoogi või psühhiaatri poole....ja kust võiksin tallinnast leida spetsialisti, kellel on õigus sellist paberit anda ja kelle konsultatsioonid oleksid taskukohased ka üliõpilasele...
ette tänades...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriahaigla Dispanseris (registratuur 697 44 44) saate vajalikku abi.
Asub Tallinnas Paldiski mnt 52.
Tegutsege ja saate abi.
Jüri O.-M. Ennet