erapsühhiaater 31.08.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Kas Tartus tegutseb mõni hinnatud erapsühhiaater?
Raja tänavale kardan minna, ei taha tuttavaid kohata:)

parimat,

Laura

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lp. Laura, Raja tänava Psühhiaatriakliiniku tohtrid on toredad, head, kvalifitseeritud, oskavad hästi aidata. Leiate nende hulgast endale väga sobiliku. Saate haigekassa abil vajalikke teenuseid niiöelda tasuta (olete/oleme selle ju varem juba kinni maksnud).
Tuttavaid häbeneda vaja ei ole. Inimene, kes praeguses omariiklikkuse äraandmise melus, (meie müügimehed/naised on ju aktiivsed) hingemuret tunneb, peabki hingevalu tundma ja psühhiaatriahaiglasse minema. See on varsti ainumas koht, kus sotsiaalselt normaalseid kohata võib. Häbenema ei pea haiglat.
Tartu tohtrid tegutsevad ka eratohtri staatuses. vt. Delfi, info+ alt kontaktandmeid.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet