Ikka see iiveldus 22.05.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Iiveldus

Tere taas!
Esitasin Teile oma mureküsimuse ja tänud, et vastasite.
Olen see 37aastane naine, kelle mureks on see, et süda on kogu aeg paha ja ma enam ei suuda niimoodi elada, see pole elu, see on vegeteerimine juba....
Eelmisele kirjale lisaksin seda veel, et olen nüüd võtnud seda Mirtazapini õhtul 30 mg ja Ketipinori 25 mg. Aga ikka ärkan hommikul vara, juba kella 5 ajal ja ikka selle peale, et süda on paha ja ma ei oska enam enesetunde parandamiseks midagi teha. Käisin ka gastroskoopias uuesti, ikka selle vähihirmu pärast ja leid oli ikka sama, et krooniline atroofiline gastriit ja on ka söögitorupõletik. Sain ka perearstilt rohud selle vastu. Teie soovitatud mälumist ma aga teostada ei saa, sest mul pole ka söögiisu üldse, olen ka kaalus kaotanud juba üle 10 kg. Mida ma pean selleks tegema, et süda enam sii paha poleks? Palun aidake mind oma hea nõuga....

Tänud juba ette.
Murelik 37aastane naisterahvas
Vastab...Jüri Ennet
Erapsühhiaater
Valdkond: Psühhiaatria

Psühhiaatri jutule ja siis ühiselt koos terapeudiga leida vajalik lahendus. Kirja teel ei saa konkreetsemalt soovitusi anda.
Kannatlikkust ja tegudele!
Lahendid on kindlasti olemas.
Jüri O.-M. Ennet

Tänud Teile vastamise eest!
Olen seesama naisterahvas ja tahaksin täpsustada, et vastasite mulle, et tuleb psühhiaatri juurde minna, aga ma olen korduvalt olnud ka psühhiaatriahaiglas sees selle probleemiga, aga midagi pole muutunud ja ma tõesti ei oska enam midagi teha ja kuhugi pöörduda...enesetunne on nii halb, et ma enam ei jaksa selle koormaga elada...see iiveldus lihtsalt tapab mu. Ma ei saa enam normaalselt süüa ega ka magada, rääkimata igapäevaelus toime tulemisest...Kuhu ma peaks pöörduma, et abi saada, kas homöopaatiast oleks abi minu puhul? Olen täiesti meeleheitel juba... Ma ei saa rahulikult pikali ollagi enam...rahutus on sees juba sellest halvast enesetundest ja muidugi ka ärevus, kasutan ka Cerucali, aga see ka nagu ei aita, ikka on süda paha...Palun öelge mulle midagi ...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olen maikuu lõpuni puhkusel, kohtume juuni alul.

Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet
tel 56 463 830