8.5 kuune ei lälise 15.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Mure, et 8.5 kuune ei lälise ega jutusta. Pigem häälitseb ja väga harva jutustab.. Kas see võib veel tulla? Hetkel harjutab väga palju asjade najal tõusmist.
Tal on veel silmadega probleeme ehk silmkontakti on vähem ja käsi ei lase liigutada ning tundub, et kaela/selja piirkonnas lihaspinged.

Tulemas ka MRT uuring ja uurin ka kuulnise kohta aga Kui peaks olema kuulmine korras kas siis see lälisemine ikkagi ajaga tuleb?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie last on alates sünnitusmajast perearstikeskuseni vaadanud erinevad spetsialistid, kindlasti on tehtud ka kuulmise uuring, otoakustiliste emissioonide uuring. Kui midagi oleks halvasti, siis seda oleks ka öeldud.
Saan aru, et uuringud käivad, kui mure, siis jagage seda oma last uurivate arstidega. Arvuti teel ei saa kahjuks enamat soovitada.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi