Vasak kõrv kumiseb südame rütmis 15.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Juba kuskil pool aastat on vasak kõrv kumisenud. Kumiseb südamelöögi rütmis. Perearst mõõtis vererõhku - see oli korras. Kas peaksin muretsema ja arstile end näitama? Kas see on normaalne?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui mure püsib ja süveneb, siis kindlasti on vajalik korduv arsti konsultatsioon. Kõrvavaatus, audiomeetria, tümpanomeetria, südamekuulatlus, vajadusel uuringud.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi