Kõrv tuikleb ,imelik on 24.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!Selline mure ,et vasak kõrv tuikab vahepeal, et üks päev annab tunda ,aga teine paev pole midagi ,kurk annab ka veits tunda.Kas peaks pöörduma arsti poole?Käisin nadal aega tagasi kõrvu puhastamas nina-kurgu-kõrva kliinikus ,aga mitte selle probleemiga ,mis nüüd on.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Haiguseid ei ole võimalik napi kirjelduse järgi diagnoosida ja ravida. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi