Lapsel palavik juba mõnda aega, kurdab kõrvavalu. Perearst soovitab vajadusel valuvaigistit anda kui laps kaebab. Saime siiski tungival soovil vereanalüüsi, reedel. Perearst puhkab juba 22.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas saaksite tõlgendada vereanalüüsi tulemusi, tahaksime saada selgust,miks lapsel palavik kestab.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vereproovi ei näe kusagil. Selle tõlgendab ikka meedik, kes selle määras, arvestades ka vaevusi ja diagnoosioletusi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi