Kõrva ja kõrivalu 13.04.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, pöördusin mõnda aega tagasi ka teie poole https://www.kliinik.ee/perearst/id-26/noustamine?question=88682
Tänaseks on parempoolne kõrvavalu väga tugev+ parempoolne kõripool ka selline valulik. Konsulteeritud perearstiga, tema ajab kõik ärevuse kaela. Olen ärevushäirega tõesti maadelnud 6 aastat, aga nii tugev kõrvavalu ei saa olla tingitud ärevusest. Tõsi - kõrvavalu võimendab seda. Käidud hambaarstil, hammastega okei. Kõrvapõletikku pole. Kuhu pöörduda kui perearst ei hooli/tegele? Erinevaid rohte proovida ka ei sooviks kuna olen imetav ema.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Rasedatel ja imetavatel emadel esineb füsioloogiline limaskestade kohevus. See võib anda väga erinevaid vaevuseid. See peaks tasapisi taanduma. Kõrva-kurguarsti teine hinnang, soovitused.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi