Nahal punn 13.08.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Küsimus oleks, et meil on ühekorra tekkinud jalale selline punn, alguses punane ja pärast muutub kõvaks ja siis kadus ära mingi aja peale. Nüüd tuli uuesti ja nüüd tuleks nagu midagi kollakat sealt välja.. ja punn tuleb sama koha peale ja seda on kehal ainult 1
Sooviks teada mis see on ja millest see tuleb?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kas katsudes ei tundu olema nahaalust sõlmekest- see võib olla nt aeg-ajalt põletikuliseks muutuv rasutsüst. Kuid see on oletus. Julgesti oma perearsti vastuvõtule, abiks võiks olla ultraheliuuring ja lastekirurgi konsultatsioon.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi