Haige mees 20.10.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Isa mul 48, 2 doosi pfizerit saanud, viimane doos 22september. Nüüdseks 10 päeva palavikus( norm temp tatuur olnud umbes35,7 palavik on olnud 37.5 ja kasvav, kuni 39) lihasvalus ja köhas. Koroona test negatiivne, kopsud korras puhtad, vereproovid korras palaviku nâitajaid polnud.
Midagi välja ei selgitatud, ravi ei määratud. Kuidas edasi toimetada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie perearsti poolt hoolas jälgimine ja edasised uuringud ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi