Valutavad kaenlaalused 21.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Minul mureks valutavad kaenlaalused, valu kiirgab ka kätte. Valu pole pidev, kuid viimasel ajal ikkagi üsna sage. Katsudes on väga ebameeldiv kuid suurenenud lümfe ei tuvasta. Õhtuks on ka jalad tursunud ja sääremarjad väga valusad. Tunnen, et olen üleni paistes ja vatti täis. Kimbutab ka väsimus ja halb enesetunne. Viimasel ajal olnud elu väga pingeline ja stressirohke.
Millele sellised sümptomid võivad viidata?
Aitäh.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Nt. lihaspingevalu. Haiguseid ei saa netiteel diagnoosida ja ravida. Pöörduge palun oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi