Punased valusad ja sügelevad laigud peas 30.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

25.12. Tundsin, et peanahk on nagu hell. Mōtlesin, et ilma mütsita sai korra autost väljas käidud.
26.12. Oli nagu kerge peavalu ja pea sügeles eestpoolt ühel küljel.
Tänaseks on kaelal 1 lümfisoon paistes ja punaseid laike juurde tulnud. Sügelevad ja on valusad. Peas on ōrn valu.
Pōdesin kergelt 1.-10.12. Just coronat. Lōhna, maitset ei tundnud, oli nohu aga muud midagi erilist ei olnud. Tänaseks on need kōik korda saanud.
Allergiaid pole siiani olnud.
Kodus on toakass 5 aastat olnud.
Millega ravida ja kas ootan, et läheks üle vōi peaks kiiresti arstile minema Harjumaal?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arst peab peanaha üle vaatama, põhjuseid, millele mõtlen on palju. Seniks võiks leevenduseks kasutada Sudocrem salvi õhukese kihina.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi