Nahahaigus 13.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on nahal punased laigud, mis sügelevad. Pildil on näha, millised need välja näevad. Olen Vaseliiniga kreemitanud kuid eriti pole aidanud, neid pole juurde tulnud aga pole ära ka läinud. Kas oskate öelda, mis need on ning milliseid ravimeetmeid rakendada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on mitu. Ma ei saa oletada ja midagi huupi pakkuda. Soovitan perearsti külastust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi