Laigud nahal 04.11.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on olnud nüüd juba päris pikalt kehal laigud. Laigud on seljal ja rindade piirkonnas. Rinnal olevad on punased ja suhteliselt ümmargused(pildil). Teised on pigem pruunikad ja ebakorrapärased(kahjuks ei lasknud vist kahte pilti lisada). Laigud pole valusad ga vahest natuke sügelevad. Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olevat Cafe au lait laik, see on üks kaasasündinud või omandatud sünnimärgi variant. Ohutu ja tundke rõõmu, et olete teistest erinev. Võite ka googeldada, caefe au lait spot ( või laik).
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi