Valu kolmnurgas ja sellest natuke üleval pool 20.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Minul on mure. Nimelt piinasid mind maovalud ja sain lõpuks perearsti vastuvõtule. Tehti vereproov ja tuvastati hedicobakter. Raua ja d vitamiini vaegus. Arst kirjutas välja omeprasooli ja raua tabletid. Juurde võtan ka d vitamiini. Nüüd on mul maos valu kadunud aga tekkinud kolmnurgast natuke ülespoole valu kahe rinna vahele. Valu ei ole tugev aga selline häiriv. Puhkeasendis pole valu väga tunda. Veel on mul tänu ,,krooksudele" tekkind kõris nagu poov tunne. Vahel kaob ja siis vahel tagasi. Oskate muöle nõu anda mis ma tegema peaks ? Perearstile lähen tagasi jaanuari alguses.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Saan soovitada vaid head koostööd oma arstidega. Konkreetseid ravisoovitusi ei saa anda.
Kaunist jõuluaega !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi