Kõhu probleemid 17.08.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Kuu aega tagasi hakkasid maos kolmnurgas vaevused.õhk ei tulnud välja ja enesetunne halb.nüüd kaks nädalat on olnud piinav näljatunne.maos mõllab.valud on hooti üleval kolmnurgas ja paremal pool naba kõrgusel.iiveldama ajab..arst määras kolmikravi.sest 6a tagasi on mul olnud kaksteistsõrmik haavand.olen rohtu võtnud 3 päeva.üks päev oli päris hea olla .nüüd on jälle jube piinav näljatunne.sooviks teada kas see on haavand ja kas lihtsalt rohi pole veel mõjuma hakkanud?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Olete 46 aastane ja hiljutise algusega ülakõhuvalu. Ravil puudub veenev efekt. See on näidustus gastroskoopiaks ehk "mõõganeelamiseks". Uuringu korraldab perearst, peale uuringut saab edasi liikuda vastavalt leiule.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi