Pidev keskmise tugevusega valu paremas küljes 27.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kirjutan seoses sellega, et mul on teist päeva järjest paremas küljes (täpsemalt vöökohast natuke üleval pool) pidev keskmise tugevusega valu. Tarbin clormetini rasestumisvastaseid tablette. Millest võib valu tingitud olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Oletada ei saa. Arvuti teel ei saa haigust diagnoosida ega ravida. Soovitan pöörduda esmalt oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi