Vahelöögid 03.08.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Nüüdseks juba 2 või 3 kuud käivad vahelöögid igapäevaselt ja väga tihedalf ja ka on valud mõlemal pool rinnus, südamele on tehtud ekg, holter, ultraheli, koormus, vaheloogid on küll kanpeale jäänud aga pole nend ekohta nagu midagi öelddud, täna tunnen paremas õlas tuimust ja ka parem käsi on selline imelik, tuim ja nagu hästi raske. Mais öeldi, et ka rauapuudus on j srvati, et sellepärast aga nüüdseks peaks need korras olema. Pea käib vaga tihti ringi.
Mis teie hinnagul võiks viga olla, kas see on ohtlik ning mida oskate soovitada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teid on somaatiliselt põhjalikutl uuritud, olulist haigust ei ole leitud. Kirjeldus on omane haigusärevusele, Teie perearst korraldab laiahaardelise ravi, kaasates erinevaid spetsialiste.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi