Sinikas!? 19.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Saatsin Teile küsimuse seoses oma 3.a lapse sinikaga, mille puhul tekkis kahtlus, et äkki on tegu hoopis puukborrelioosiga.
Kirja ära saates aga meenus, et oli jäänud lisamata fotod, seega saadan need nüüd eraldi..

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vaatan seda pilti ja arvan, et peaks tegema ära Borrelia IgM ja IgG testid, arst vaataks ka laiku lähemalt ja nnaks omad soovitused ja ravi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi