Muhk säärel 14.10.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Jala parema sisekülje pool põlve all on juba nädal aega selline muhk, sinikas on ilmselt tekkinud selle katsumisest, sest alguses seda ei olnud. Muhk peale vajutades valulik ei ole, ainult alunisest äärest on. Kas tegu võib olla mingi kasvajaga? Jalga kuhugi löönud ei ole.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Raske öelda, mis see täpselt on . Kasvaja nii ei avaldu. Pigem limapaunapõletij, bursiit. Mõistlik on perearsti külastus, ultraheliuuring ja saab alustada täpsema raviga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi