Refluks gastriidiga 20.04.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Refluks vaevab (kurgu vaevused, hapu vedelik suus ) olenemata erinevate ravimite tarvitamisest , mida ette võtta?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Kui vaevused ei taha selle raviga kaduda, julgen soovitada kolmikravi. Määratakse maohapet alandav ra im, nt Nexium ja juurde 2 antibiootikumi. Hea, kui õnnestuks määrata H. Pylori test. Teie perearst korraldab täpsustavad uuringud ja ravi.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi