kurguvalu 18.05.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 19aastane tütarlaps.Umbes 3 nädalat tagasi hakkas kurguvalu piinama, koos väikese palavikuga. 4 päeva kannatasin, siis läksin perearstile, vaatas kiirelt kurku, ütles et mandlid puhtad , et neelupõletik. Võtsin siis täiesti korralikult 6 päeva Ospamoxi. Läks küll kõvasti paremaks ja ka väike palavik , mis enne oli kadus ära, kuid hommikune kurguvalu ikkagi püsinud. Täna jälle veidi hullem ja kurgus oli mäda, jõin tee meega ära ja ei aidanud grammigi. Nüüd ei teagi, kas peaksin uuesti imemistablette varuma hommikuteks ja vaatama , mis saab või uuesti külastama perearsti?
Varasemast ajast probleeme ka südamega, et sagedus on 100 ja üle, mitte alla. EKG oli enamvähem korras ja ultraheli näitas, et laseb veidi verd üks klapp läbi aga ei pidavat hull olema. Ju siis tõesti. Imelik juba arsti tüüdata :)

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Õigem on arsti külastada. koleeg vaatab Teie mandleid, võtab külvi, sellega tehakse kindlaks haigustekitaja ja toimiv antibiootikum.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi